26-08-14

26/08/2014- LENDELEDE (W)

1.   HOUTTEMAN Nico KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE  
2.   CASIER Robbe VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
3.   CLAUW John-ross ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
32.   JAECQUES Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:13 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Laurens Boons wint te Steenbergen!!

Laurens Boons heeft zondag de laatste rit in de Westbrabantse pijl gewonnen. In een zeer lastige rit over 135km reed een kopgroep van 17 man weg. De laatste 3.5km sprong Laurens weg uit deze groep en hield hij stand met enkele meters voorsprong.

DSC_0788.JPG

21:12 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

24/08/2014- VLIERMAAL (LB)

1.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
2.   BAX Sjoerd GRC Jan Van Arckel  
3.   VERHAEGEN Tom LOTTO OLYMPIA TIENEN  
14.   SWERTEN Hendrik Axel KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
46.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
46.   VANDECRUYS Jacques KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:06 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

24/08/2014- OMLOOP DER VLAAMSE GEWESTEN (A)

1.   ANDERSEN Kasper VELOSURE - GIORDANA RACING TEAM  
2.   CORNELISSE Mitchell VOLHARDING/WILTON  
3.   HERNANDEZ Michael USA NATIONAL TEAM  
25.   JASPERS Ward KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
57.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
60.   GIELEN Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
82.   SMEYERS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
97.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
97.   MARIEN Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:05 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

23/08/2014- ST.JAN IEPER (W)

1.   CLARKE Cathal NEWRY WHEELERS CC  
2.   TEIRLINCK Jens ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
3.   VANDERMEER Laurens DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
27.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:00 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

23/08/2014- LOKEREN (O)

1.   JAMES Samuel CYCLE LIFE  
2.   DE BOECK James BALANS BIKEWEAR - TUINHUIZEN VAN MELLO CT  
3.   DE WEERDT Milan INDIVIDUEEL  
15.   VERSPECHT Yoshi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:00 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

20/08/2014- GEETBETS (B)

1.   TOELEN Alex SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG  
2.   WOUTERS Enzo AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
3.   VAN HERCK Glen JONGE RAKKERS VOLLEZELE  
49.   GIELEN Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

20:58 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

20/08/2014- CLM NATIONAL ANGREAU

1.   DECRAENE Igor VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF 00:44:37 83
2.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM :01:31 56
3.   PALM Martin VERANDAS WILLEMS - CC CHEVIGNY :02:00 41
18.   VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W. :03:27 80
25.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W. :04:08 15

20:57 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

11-08-14

Juniors winnen ploegenklassement in Luik - La Gleize

In de laatste rit van de 3 daagse Aubel-Thimister-La Gleize hebben onze juniors verdiend beslag kunnen leggen op de eerste plaats in het ploegenklassement, een topteam met toprenners en dit voor de nationale teams van Nederland en Siberie, klubs uit Frankrijk, Duitsland, Denemarken, Italië en de beste Belgische ploegen.

De eerste rit kenden we pech met de valpartij van Senne Leysen op een 10 km van de finish, elleboog en onderarm flink gehavend, Yannick Peeters wachtte zijn ploegmakker op om Sennen tot aan de meet te ondersteunen maar de achterstand was toch opgelopen tot meer dan 2 min. De tweede dag stond een ploegentijdrit van 12 km op het programma, hier weer enige pech gezien we de ploeg Sport & Moedig Genk die één minuut eerder was gestart inliepen op een hele smalle weg, juist één auto breed en daardoor toch een handvol seconden tijd verloren omdat ze die wagen niet konden passeren, uiteindelijk een 3e beste tijd achter de nationale ploeg van Nederland en de Tieltse Renners met de wereldkampioentijdrijden Igor Decraene. In de namiddagrit liet Laurens Boons zich knap opmerken in een vlucht die op een 10-tal km van de eindmeet te niet werd gedaan.

De laatste dag stond een hele zware rit op het programma, met beklimmingen van de Haute Bodeux, Cote de Stoumont,  Cote de Brume, Cote de Stavelot, Cote d'Amermont, Cote de Rosier en Cote de la Venne en de lastige plaatselijke omlopen in La Gleize. Jordi Van Dingenen zat in de belangrijkste ontsnapping van de dag met een 10 medevluchters die zou standhouden tot bijna één ronde van het einde, bij de hergroepering was het Yannick Peeters en Senne Leysen om met hun tweetjes van het overblijvende peloton weg te rijden om 2e en 3e te worden na de fransman Gaudu die tevens eindwinnaar geworden is. Thomas De Molder, 10e in de 3e rit eindigde om een 20e plaats van een verbrokkelde peleton, Jordi eindigde moegestreden op een 44e pl. Jarrid Janssens, nog gevallen in een afdaling op de natte wegen 50e in het gezelschap van Laurens Boons.

In het individueel eindklassement eindigt Thomas 13e, Jordi 17e, Yannick en Senne 32e en 33e (zonder die val in de eerste rit zouden ze zeker 2e en 3e geëindigd zijn), Laurens 35e en Jarrid 45e.

Het ploegenklassment werd gewonnen voor de nationale ploeg van Nederland met 9 seconden en de Tieltse Renners met 35 sec achterstand.

Een dikke proficiat voor gans het team.

22:43 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

10/08/2014- MOL GOMPEL (A)

1.   GRANIGAN Noah RACE CF  
2.   HERNANDEZ Michael TUBES DEVELOPMENT  
3.   DUNBAR Edward TEMPO BRUNS VELDHOVEN  
16.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
27.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
33.   GIELEN Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
37.   SMEYERS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
37.   MARIEN Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

22:42 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

10/08/2014- KORTESSEM (LB)

1.   MADDUX Jack hot tube development cycling team  
2.   SILVERBERG Jake avia crabbé  
3.   CLAUW Yente WIELERCLUB NOORD-LIMBURG  
10.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

22:42 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

10/08/2014- KAMPENHOUT-NEDEROKKERZEEL GP ROGER DE CONINCK (B)

1.   WOUTERS Enzo AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
2.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   VERBIST Gilles VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  

22:41 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Luik-La Gleize Rit 3

1.   GAUDU David CLUB BRETAGNE JUNIORS 02:59:12
2.   PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W. :00:32
3.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
20.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
44.   VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
50.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:04
51.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W. :02:16

22:40 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

09/08/2014- TORHOUT - DON BOSCO (W)

1.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
2.   VERMET Joran KSV DEERLIJK-GAVERZICHT  
3.   VANACKER Bjarne ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
12.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
61.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

22:38 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Luik-La Gleize Rit 2

1.   KURIANOV Stepan SIBERIA - TYUMEN 02:15:07
2.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:01
3.   WELTEN Bram SELECTIE ZUID OOST NEDERLAND  
10.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
18.   PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
40.   VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
49.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
59.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
85.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

22:35 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

Luik-La Gleize Rit 1

1.   KURIANOV Stepan SIBERIA - TYUMEN 02:17:34
2.   GAUDU David CLUB BRETAGNE JUNIORS :00:01
3.   WARLOP Jordi VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF :00:10
60.   DEMOLDER Thomas KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
62.   VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
63.   BOONS Laurens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
93.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
101.   PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
103.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

22:34 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

07/08/2014- KORTRIJK (W)

1.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
2.   TIMMERMANS Tom WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  
3.   DHONDT Zoran ISOREX CYCLING TEAM  
67.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

22:33 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

06-08-14

03/08/2014- WIJER NIEUWERKERKEN (LB)

1.   MADDUX Jack hot tubes  
2.   BASSON Gustav avia-crabbe  
3.   HOULMONT Matthias AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
19.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
23.   VANDECRUYS Jacques KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
40.   SWERTEN Hendrik Axel KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
44.   TAYMANS Alex KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:34 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03/08/2014- RONDE VAN VLAANDEREN HERZELE (O)

1.   VERWILST Aaron TIELTSE RENNERS JIELKER GELDHOF  
2.   MAAS Jan WILLEBRORD WIL VOORUIT  
3.   PLOVIE Wiebren AVIA CRABBE OPQS  
18.   DEMOLDER Thomas BALEN BC  
38.   JASPERS Ward BALEN BC  
40.   PEETERS Yannick BALEN BC  
86.   LEYSEN Senne BALEN BC  
97.   VAN DINGENEN Jordi BALEN BC  
998.   BEULLENS Cedric BALEN BC  

21:33 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03/08/2014- LIERDE / ST.MARIA-LIERDE (O)

1.   DECRAENE Igor VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDH  
2.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   BROOKSHIRE Grayson VOLHARDEN  

21:31 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03/08/2014- IZEGEM (W)

1.   WIRTGEN Tom UC DIPPACH  
2.   HOGG Robert    
3.   VANDEVYVERE Gauthier WIELERTEAM IEPER  
22.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:30 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02/08/2014- HEIST OP DEN BERG (ZONDERSCHOT) (A)

1.   BRAET Dieter APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
2.   DEVOLDERE Thibault ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
3.   DUNBAR Edward KANTURK  
28.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
32.   SMEYERS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
40.   VERSPECHT Yoshi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:25 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02/08/2014- DENDERWINDEKE (O)

1.   TIMMERMANS Tom WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW  
2.   DEJONGHE Bram APT-SPIE-DOUTERLOIGNE CT  
3.   MC SHANE Ian CLARKSVILLE SCHWINN  
21.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

21:21 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

29-07-14

Cedric Beullens wint te Tielt!!

 

1.   BEULLENS Cedric KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
2.   VERWILST Aaron VZW TIELTSE RENNERSCLUB - JIELKER GELDHOF  
3.   CLAUW John-ross ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW  
10.   FARRAZIJN Daan KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

16:01 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

27/07/2014- STER VAN OOST-VLAANDEREN - ERWETEGEM (O) 3e rit

Rituitslag:

1.   SEYE Guillaume AVIA CRABBE CYCLING TEAM 02:03:14
2.   DELVAUX Guillaume TEAM WALLONIE :00:03
3.   NOYENS Daan DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.  
70.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
76.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
83.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

Einduitslag:

1.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN 07:36:22
2.   BRIESEN Brent DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:11
3.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM :00:19
26.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
53.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W. :03:53
82.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W. :05:37

15:53 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

27/07/2014- RAPERTINGEN (HASSELT) (LB)

1.   MICHIELSEN Joran DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.  
2.   VRIENS Nathan SPORT EN MOEDIG GENK  
3.   HERNANDEZ Michael Hot Tubes development cyling team  
31.   SWERTEN Hendrik Axel KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
37.   VERSPECHT Yoshi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

15:44 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

27/07/2014- GEEL (STELEN) (A)

1.   BUNING Jorn WILLEBRORD WIL VOORUIT  
2.   BOUWMANS Dylan RTC BUITENLUST  
3.   VANDERVEKEN Yoran KALAS CYCLING TEAM 99 SCHRIEK  
7.   VANDECRUYS Jacques KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
23.   MARIEN Jente KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
33.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

15:43 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

26/07/2014- STER VAN OOST-VLAANDEREN - MICHELBEKE (O) Rit 2

1.   DEPREZ Tuur KSV DEERLIJK-GAVERZICHT 02:33:18
2.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN :00:03
3.   VAN HECKE Elias VISTAMEDIA HAMME  
21.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
55.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
101.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

15:42 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

26/07/2014- GEEL OOSTERLO (A)

1.   WELTEN Bram TWC PIJNENBURG  
2.   LEYSEN Senne KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
3.   MADDUX Jack HOT TUBES  
5.   VAN DINGENEN Jordi KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
8.   BERCKMANS Jens KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
11.   VAN DER AUWERA Gilles KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
19.   VANDECRUYS Jacques KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
25.   PEETERS Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

15:40 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

25/07/2014- STER VAN OOST-VLAANDEREN - OPBRAKEL (O) Rit 1

1.   DELMOTTE Dennis ZANNATA - LOTTO CT MENEN VZW 02:49:53
2.   DE POORTER Maxime AVIA CRABBE CYCLING TEAM  
3.   MENTEN Milan DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN  
50.   JANSSENS Jarrid KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
87.   CLAEYS Simon KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
94.   GEENS Sander KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
98.   VERSAVEL Yannick KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
143.   SMEYERS Siebe KON. BALEN B.C. V.Z.W.  
156.   KERCKHOFS Brend KON. BALEN B.C. V.Z.W.  

15:39 Gepost door Balen BC (MB) | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

1 2 3 4 5 6 7 8 Volgende